Proč právě truhlařina?

Tak jako v životě, i v truhlařině má vše svůj čas. Proto naši práci provádíme vždy s respektem a láskou, jak přírodě, tak řemeslu. Předtím, než se vysněný kus nábytku dostane ke svému majiteli, projde mnoha doteky lidských rukou. Věříme v nadčasovost kvalitního dřevěného nábytku. Investici, která dokáže sloužit a dělat radost po generace.

Truhlářské práce učarovaly původně vyučenému automechanikovi a zakladateli značky BŘEZINA, už v roce 2009. Myšlenka vlastního truhlářství přišla s návštěvou dílny jednoho z kamarádů, kde mu práce se dřevem natolik učarovala, že se Jakub Březina s nově zakoupeným nářadím, a především obrovským odhodláním, začal truhlařině věnovat doslova na koleni. 

Za dobu působení na českém trhu jsme prošli velkými změnami. Nabízíme už nejen zakázkové truhlářství, ale orientujeme se také na výrobu kusového designového nábytku.  Kontinuálně rozšiřujeme a modernizujeme výrobu a chystáme se i na zahraniční trhy. Neustále rostoucí poptávka trhu je pro nás velkou výzvou, které s velkou radostí, avšak také pokorou, vyrážíme vstříc.

Více o nás

My a řemeslo

Výroba ze dřeva se stala smyslem našeho života. Využíváme sílu moderních technologií, a přesto nejvíce ctíme ruční práci. Našich 10 poctivých řemeslníků spojuje radost z práce s naším vlastním dřevem. Zároveň kupujeme další lesní pozemky, které osazujeme s vírou smysluplného odkazu pro nadcházející generace.

Více o naší práci

Naše produkty

Jedinečný, prémiový a nadčasový nábytek té nejvyšší kvality. Každý kus je originální, stejně jako styl našich designérů. Jako bonus k radosti z jedinečných produktů poskytujeme záruku 5 let a doživotní servis. Ať už stůl na míru, nebo třeba dřevěné židle, pod značkou BŘEZINA najdete vždy jen kvalitní nábytek.

Nahlédnout do e-shopu

Naše mise a vize

Mise

„Naším posláním je tvořit jedinečný a nadčasový nábytek, který vydrží po generace. Chceme být symbolem nejlepší kvality, servisu a hodnoty.“

Vize

„Vytvářet český designový nábytek prvotřídní kvality.“

Projekty a reference

Spolupráce s designéry

Jsme přesvědčeni, že dřevo je natolik jedinečný materiál, že si zpracování každého kusu zaslouží také jedinečný přístup. Spolupráce s designéry je oboustranně obohacující a umožňuje nám vytvářet originální, a přitom stále funkční, kusy nábytku.

Seznámit se s designéry